{P-A-S}
Forum Polish Army Squad

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego... ??
Autor Wiadomość
Rower
Generał

Wysłany: 2018-03-22, 22:13   Dlaczego... ??

Zawsze mnie to intrygowalo dlaczego ktos ma taki nick, a nie inny :) Sa u nas niki w klanie ktore latwo rozszyfrowac np: Sonic... chce byc szybki no ale stoi cala runde na wychylce :) albo Flashka.. easy :D Ale tez sa takie niki gdzie zastanawiam sie dlaczego... taki nick np. Jaro, Maciej badz PiterUK ;)

Tak wiec jak ktos ma ochote co sialo pisac historie swojego niku

Dlaczego....Rower?
Kiedys smigalem na BMX i w tym samym czasie zaczalem grac w AA 2.0 Pierwszy nick w AA - Przemo, ale ze wszscy cos mieli przed nikiem to dalem po paru dniach [BMX]Przemo. 100 pytan do co to za klan? eeee a co to klan? kilka tygodni powstanie P-A-S i zmiena nika na {P-A-S}Przemo-PL. Ludzie zaczeli na mnie mowic rower gdyz pamietali ze jakis noob dal sobie taga BMX... no to zmienilem na Rower ot co.. : )

Maciej999
Porucznik

Wysłany: 2018-03-22, 22:17   

ja mam na imię Romek, zawsze chciałem mieć Maciej ale nie pozwolili mi... a 999 bo wszystkie inne były zajęte :(

7kosa
Kapral

Wysłany: 2018-03-22, 23:40   

kosa została z wojska ,po tym jak skosiłem parę drzew

Nehemiasz
Kapral

Wysłany: 2018-03-23, 14:28   

Nehemiasz - główny bohater księgi Nehemiasza - zajebisty gość. Zapewne zaprawiony w wojence weteran armii perskiej z V wieku p.n.e. Podczaszy króla Persji a następnie odnowiciel Jerozolimy, który odbudował ją z gruzów . Od razu chciałem zrobić sobie ten nick ale nie umiałem grać w AA i przez jakiś czas używałem ksywki Yeremjah, żeby nie kojarzono nazwy Nehemiah z Total Noob a conajmniej z Noob :)

Dark
Sierżant

Wysłany: 2018-03-23, 16:17   

Mój nick powstał jak miałem jakieś 10-12 lat i jako szóstoklasista czy świeżo upieczony gimnazjalista chciałem być fajny i wzbudzać respekt więc początkowo było Dark Knight (pisane jakoś przy pomocy cyferek w stylu d4r]{]{n197 czy jakoś tak ;D

Z racji tego, że u nas na osiedlu była sieć lan (~8.000 ludzi na osiedlu) to grając na lanie w CS było nas dużo. Często było tak, że rano graliśmy w CS, po południu w nogę i następnie znowu w CS, więc spotykaliśmy się w realu. Wtedy jeszcze słuchawki z mikrofonem to był luksus, a serwery miały wyłączony voice communication żeby nie przeciążać maszyny, więc tak naprawdę mówiliśmy to siebie tylko w realu. Z racji tego, żę "d4r]{]{n197" nie da się wymówić (duh?) to ludzie musieli na mnie jakoś wołać i tak zostało samo Dark (pisane bardzo różnie D4rK, d4Rk, drk itp). Później jak zacząłem jeździć na lany to już tak się utrwaliło i tak zostało do dzisiaj :>

Pierwszy poważny klan to było Constantly Forward =:[CoFo]:=D4rK> aż się łezka w oku kręci :D

SuperFRed
Porucznik
Tomek

Wysłany: 2018-03-26, 16:59   

Ja mam nicka od studiów. Jako że mieliśmy zasałbe kompy na CSa (wczesniej jeszcze w FIFE 98 gralismy po lanie) to graliśmy Quake jedyneczkę, jakoś dwójka się nie przyjęła. I tam byłem FRed (to było w czasach zaraz po Chłopaki nie płaczą: https://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY). Jak odkryłem AA, po ponad 10 latach niegrania, to "odkurzyłem" FReda a że był zajęty to trzeba było coś dodać.

Spalcik
Kapral

Wysłany: 2018-03-27, 10:01   

Za dzieciaka kiedy zaczynałem grę w AA nie miałem pomysłu na nick więc roboczo weszło "qcxz" ale było po prostu głupie i chciałem zrobić sobie mega oryginalny nick Kemer - odwrócenie Przemek bez Z i P.
Nie szło, a że dalej nie było pomysłu to zacząłem szukać w książkach i wziąłem słownik niemieckiego i patrzyłem jakieś słówka. Znalazłem Spalt. Po roku ogarnąłem się, że to z niemieckiego szczelina...

Potem ktoś kiedyś zaczął mówić Spalcik i tak już zostało i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :D

Flashka
Kapral

Wysłany: 2018-03-27, 22:14   

trochę grzebałem ale nie znalazłem czego szukałem
https://play.eslgaming.com/fifa/playstation/fifa18-ps4/major/1on1-v4-future-sports-festival-qualifier-2-poland/team/matches/3565285/32793/
http://cybersport.pl/33368/wehikul-czasu-esl-2/
ogólnie moja przygoda zaczęła się od nicku chyba snaper (snajper bez j) ale wydawało mi się gupie i szukałem co innego i tu przyszło mi na myśl Flash chodziło o superbohatera nie pamiętam dokładnie jak było a battletracker właśnie usuwany jest a jeszcze niedawno się logowałem. Z Flash zrodziło się flaszu flashoo aż do obecnie flashka jeśli chodzi o klany to pierwszym był H4T headshot for terrorist byłem także w P.o.L-ach i rau gdzie mieliśmy okazję ze sobą grać w lidze esl gdzie wciąż wisi mój profil potem, trafiłem do cfc a obecnie cieszę się grą z wami. Ciągle jestem i obserwuję forum i chociaż nie mam neta jeszcze to mam nadzieję że pogramy już niedługo. pozdrawiam

Paradox
Sierżant

Wysłany: 2018-03-30, 18:55   

Kiedyś byłem OverLordem, teraz Paradox, bo paradoksalnie jestem z Plejad a przybyłem na Ziemie bo tam nie ma takich gier. :P

7kosa
Kapral

Wysłany: 2018-03-30, 19:47   

Zawsze wiedziałem że z tobą coś nie tak KOSMITA !!!!!! :mrgreen:

^SoNiC^
OpFor

Wysłany: 2018-04-05, 00:03   

Spalcik napisał/a:
Nie szło, a że dalej nie było pomysłu to zacząłem szukać w książkach i wziąłem słownik niemieckiego i patrzyłem jakieś słówka. Znalazłem Spalt. Po roku ogarnąłem się, że to z niemieckiego szczelina...

Słownik niemieckiego chłopie coś Ty oszalał :shock:
Zapamiętaj tylko ja mogę używać tej zaklętej księgi.... :mrgreen:

Rower
Generał

Wysłany: 2018-04-06, 18:17   

^SoNiC^ napisał/a:
Spalcik napisał/a:

Słownik niemieckiego chłopie coś Ty oszalał :shock:
Zapamiętaj tylko ja mogę używać tej zaklętej księgi.... :mrgreen:

Th lepiej napisz dlaczego Sonic... na pewno nie chodzi o prędkość [/b]

Kerrik
Szeregowy

Wysłany: 2018-04-11, 22:20   

Przez dlugie lata w grach różnego typy Nikiel albo Thorgal. Czesto jednak zajęte, więc z którejśtam książki przywłaszczyłem sobie Kerrik i tak zostało. Nic szczególnie orginalnego :)

Odpowiedz do tematu