{P-A-S}
Forum Polish Army Squad

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jak powstal {P-A-S}...
Autor Wiadomość
Rower
Generał

Wysłany: 2016-03-01, 00:16   Jak powstal {P-A-S}...

Z opisu naszego klanu na ESL. Nie wiem kto to pisal...

Klan Polish Army Sqaud swoimi korzeniami sięga aż do drugiej połowy 2003 roku, kiedy to na Sandstormie biegały dinozaury. Historia naszego klanu sięga odległych lat. Właśnie w tych czasach narodziła się myśl, która gdzieś zapisano i do dziś nie wiadomo gdzie. Tylko dwie osoby poznały sekret owej myśli byli to Polski Teksańczyk Rembik i jago przyjaciel Polski Niemiec Bonzai. Pewnej nocy dwaj przyjaciele postanowili stworzyć klan {P.A.S}. Tego samego dnia zaczeli rekrutować dwóch graczy – [BMX]Przemo-PL i Hubertusa. Pierwszy do klanu przystąpił Hubertus po 2 tygodniach dołączył Przemo a.k.a. BMX. To właśnie był ten moment gdzie historia zaczyna się zmieniać w brazylijska telenowele. Do klanu włączono klan [PDG] Polish Destroyer Group z Jankesem na czele. Na kanale T.S. zaczęło pojawiać się coraz więcej dziwnych ludzi nie należących do klanu, którzy psuli atmosferę. Po kilku miesiącach wspólnej "zabawy" doszło do poważnego spotkania klanowego. Jego rezultatem było to, że w klanie pozostały tylko 4 osoby: Jankes, BMX, Bonzai i Rembik. Głównym motorem napedowym w uwczesnym czasie był BMX (w kwestii grania, bo od klimatu na TS był przede wszystkim Rembik). BMX i Jankes wpadają na pomysł założenia "szkółki AA". Celem było wyszukiwanie graczy z niskimi honorami i układanie ich pod klan podczas wspolnej gry, połączone z przekazywaniem wiedzy ogólnej i tej trochę bardziej zaawansowanej.

BMX=Roweros
Jankes - moj obecny sasiad (mieszka jakies 30m ode mnie), razem pracujemy w jednej firmie.

Jestemy grupa znajmoych...

Tomo
Kapral

Wysłany: 2016-03-06, 12:33   

Rower pamiętam jak mi pokazywałes ( fuujj)... Niestety Rower teraz ujowy
:P
Ostatnio zmieniony przez Tomo 2016-03-06, 22:25, w całości zmieniany 4 razy  

LanCeR
Kapral
STUNTRIDING

Wysłany: 2016-03-06, 14:58   

Rower? Nie kojarzu :-P

Tomo
Kapral

Wysłany: 2016-03-06, 19:44   

w przypływie starych wspomnień na ciapałem cuś takiego

https://plus.google.com/u/0/collection/krCSVB

nie znoszę krytyki wiec nie radzę krytykować a jak się komuś nie podoba to niech turla :evil:

Rower
Generał

Wysłany: 2016-03-06, 21:02   

Mi się podoba

Dark
Sierżant

Wysłany: 2016-03-07, 10:49   

mi też i to bardzo :>

Dibo
OpFor

Wysłany: 2017-02-18, 13:35   

Pienkna historyja może napisze ktoś historie obecnego klanu PAS. Wyznaczmy kronikarza, który niczym Anonimowy Gal, kwieciście spisze naszą przygodę. Można by również dotrzeć do tego kiedy wstąpiliśmy do klanu. Jak na każdą kronikę przystało powinniśmy umieścić zdjęcie i delikatny opis każdego z nas w końcu zobaczyli byśmy jak wygląda pies, który potrafi mówić :) Nie powiecie mi że nie fajnie jest zobaczyć np Pradziadka i Paradoxa, których zypełnie inaczej sobie wyobrażałem. Tak czy siak spotykamy się niemal dzień w dzień generalnie częściej słyszę Pradziadka, Sesia, Fredka, Macieja, Rowera, Ostatnio Logana itp niż swoją żonę... tym lepiej akurat. Jeśli nie ma chętnych na spisanie tego w całości to ja się mogę tego podjąć oczywiście jeśli pomysł przypadnie wam do gustu. No to ten yyyyyy... dozoba na tesie :)

LanCeR
Kapral
STUNTRIDING

Wysłany: 2017-02-18, 14:13   

Eh :-| Ja od września nie mogę się wybrać aby zdjęcie do dowodu zrobić a tu już o kolejne zdjęcia będą prosić :shock:

A tak poza tym to ciekawy pomysł Dibo :mrgreen:

Dark
Sierżant

Wysłany: 2017-02-26, 10:58   

Wypadałoby zacząć że na początku był pradziadek i nie wiedział jeszcze ze będzie w pas

^SoNiC^
Sierżant

Wysłany: 2017-02-26, 13:41   

Jakby jeszcze grał K@T to z PRADZIADKIEM był by Team na nocne maratony 8-)

Rower
Generał

Wysłany: 2017-02-26, 15:01   

+48601361595 Numer do Kata... Sonic Dark dzialajcie :)

^SoNiC^
Sierżant

Wysłany: 2017-02-26, 19:15   

Rower napisał/a:

Dzisiaj go tak zasypię wiadomościami, że albo będzie grał albo będzie musiał zmienić numer :mrgreen: LoL chciałem wpisać numer do książki patrzę a tu K@T wpisany :mrgreen:

SuperFRed
Porucznik
Tomek

Wysłany: 2017-02-27, 08:11   

Rower napisał/a:

Podałeś ten numer w kanale "otwartym". Chyba naprawdę chcesz koledze załatwić wile dziwnych telefonów i wiadomości - oczywiście o ile numer jest prawdziwy.

Rower
Generał

Wysłany: 2017-02-27, 08:21   

SuperFRed napisał/a:
Rower napisał/a:

Podałeś ten numer w kanale "otwartym". Chyba naprawdę chcesz koledze załatwić wile dziwnych telefonów i wiadomości - oczywiście o ile numer jest prawdziwy.

Wydaje mi się że mamy ludzi ogarnięty w klanie ;)

SuperFRed
Porucznik
Tomek

Wysłany: 2017-02-27, 09:38   

Rower napisał/a:
SuperFRed napisał/a:
Rower napisał/a:

Wydaje mi się że mamy ludzi ogarnięty w klanie ;)

W klanie może i tak, ale ten numer jest dostępny w poście który jest dostępny bez logowania, co znaczy że automaty które skanują internet w poszukiwaniu numerów telefonów itp łatwo są go wstanie złapać (zwłaszcza że jest pełny - z +48) . lepiej takich rzeczy nie podawać w takiej formie bo potem kolega będzie miał telefonów od Zimbabweńskiego księcia

Odpowiedz do tematu